محبوبیت اینستاگرام افزایش یافته است زیرا دوربین های تلفن های هوشمند در گرفتن عکس و فیلم بهتر شده اند. عکس‌ها یا ویدیوهای عالی می‌توانند به جلب علاقه به کسب‌وکار شما کمک کنند و مردم را به سمت خود بکشانند. اما عکس‌ها و ویدیوهای استانداردی که با استفاده از حساب اینستاگرام خود می‌گیرید ممکن است برای جلب توجه مخاطبان کافی نباشد.

اینستاگرام، بیش از سایر شبکه های اجتماعی، همه چیز به جلوه های بصری زیبا می پردازد. با این 4 برنامه عکس اینستاگرام، با متمایز کردن تصاویر خود از سایرین، بازی خود را ارتقا دهید.

1. چیدمان

Layout یک برنامه عکس ساده اینستاگرام است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی کلاژ ایجاد کنید. بنابراین، اگر گروهی از عکس‌ها دارید که واقعاً کار را به تنهایی انجام نمی‌دهند، این برنامه این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به سرعت آنها را به یک کلاژ عالی تبدیل کنید. همچنین اگر مجموعه جدیدی از محصولات دارید که همه به طور همزمان منتشر می شوند، یک برنامه واقعاً مفید است. این برنامه جالب به شما امکان می دهد بدون زحمت همه آنها را در یک کولاژ خوش ساخت برجسته کنید.

2. بومرنگ

ویدیوهای کوتاه به خوبی در اینستاگرام کار می کنند، اما اگر نمی خواهید از ویدیو استفاده کنید، بومرنگ گزینه عالی است. این برنامه عکس اینستاگرام به سرعت رویدادها را ضبط می کند و آنها را به یک ویدیو تبدیل می کند که می توانید با فالوورهای اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. 10 تصویر را در یک توالی سریع عکاسی می کند و سپس به طور خودکار آنها را به یک ویدیوی کوچک تبدیل می کند.

3. کش رفتن

گاهی اوقات می خواهید از گروه وسیعی از افراد یا محصولات آن عکس بگیرید، بنابراین به عکس پانوراما نیاز دارید تا مطمئن شوید که عکس شامل همه چیز یا هرکسی است که می خواهید نشان دهید. اما، گرفتن عکس های پانوراما با اینستاگرام دشوار است. با قابلیت کشیدن انگشت این مشکل را در کمترین زمان ممکن حل کنید. این یک برنامه عکس اینستاگرام است که به آسان‌تر کردن عکس‌های پانوراما کمک می‌کند.

4. شرح

یکی از بهترین راه‌های جذب مشتریان در اینستاگرام، نوشتن یک کپشن خاطره‌انگیز روی عکستان است. اما بیان یک کپشن عالی آسان تر از انجام دادن آن است! اینجاست که Captiona وارد می‌شود.
When you beloved this post as well as you wish to acquire more information regarding حذف فالوور فیک i implore you to check out our own webpage.
این برنامه به شما امکان می‌دهد یک کلمه کلیدی را تایپ کنید و مجموعه‌ای از عبارات معروف، نقل قول‌های محبوب، و کلمات و عبارات دیگری را که می‌توانید در عنوان خود استفاده کنید، گرد هم می‌آورد.

به یاد داشته باشید که عکس های خوب تصادفی نیستند. قبل از تکنولوژی از طبیعت استفاده کنید و قبل از اینکه شروع به کلیک کردن کنید، مدتی را به سوژه، محیط اطراف، نور و هر چیز دیگری که در جریان است، اختصاص دهید. این می تواند دنیایی از تفاوت در کیفیت تصاویری که در اینستاگرام ارسال می کنید ایجاد کند.